otomatik bariyer sistemleri

Otomatik Bariyer Sistemleri...

Opsiyonel olarak sunulan ikaz lambası bariyerin çalısması esnasında yanıp sönerek çevresindekileri uyarır. Otomatik bariyer sistemleri, yogun ve hız gerektiren her türlü giris çıkıs mahallinde vazgeçilmez ürünlerdir.

Otoparklarda ve her türlü aracın giris ve çıkıs kontro.lü için kullanılır. Birçok kontrol mekanizması mevcuttur. Bunlar arasında uzaktan kumandalı geçis Yüksek güvenlik gerektiren yerler için emniyet fotoseli ile manyetik loop tarayıcısı baglanabilmektedir. Aracın geçisi sonrasında otomatik kapanma sistemini de koymak mümkündür. Bu, zaman ayarlı olarak yapılmaktadır. Elektrigin kesildigi durumlar söz konusu oldugunda bariyerin kolunu manuel olarak kullanmak mümkündür.

Bariyer Kontrol Elektronigi :

Mikro islemcili ve programlanabilir bir özelligi vardır. Test için gerekli olan elektronik bir anahtar mevcut. Bu anahtar herhangi bir kumanda yada buton olmadan cihazı test etmeye yarıyor. Uyarı lambasının çıkısı elektronik kartın üzerine monte edilmis. Dur, aç, kapa komutları mevcuttur. Zaman ayarlı otomatik kapanma özelligi vardır. Bütün giris ve çıkıs islemleri optik izolasyonlu olarak yapılıyor. Bariyerin zorlanması halinde motoru koruyan akım kesme ünitesi vardır.